Dümbüllü Deresinin Yol Hasreti BitiyorDümbüllü Deresinin Yol Hasreti Bitiyor :Oltu Dümbüllü deresi gurup mahalle yolları asfalt için hazırlanıyor.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Oltu Şantiyesi Otlunun Dümbüllü deresindeki gurup Mahalle yollarının alt ve üst yapısını yapıyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma Dairesi Şube Müdürü Ayhan Karaoğlu, Dümbüllü deresindeki yol genişleme ve menfez yapımlarını yerinde kontrol etti. Şube Müdürü Karaoğlu, “Dümbüllü deresindeki grup mahalle yolarının alt yapısı ve genişlemesini yaparak asfalt için hazırlıyoruz. 10 gün içerisinde Dümbüllü deresinin yol genişleme ve alt yapısı tamamlanmış olacaktır. Mayıs ayı içerisinde yapılacak ihale sonrası asfaltı yapılacak” dedi.
Yıllardır yol hasreti çeken Dümbüllü Deresi Mahalle sakinleri yollarının asfalt olmasından son derece memnun olduklarını belirterek, “Yıllardır çektiğimiz çile nihayet sona erecek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen’e, Kırsal kalkınma daire başkanı Bedri Özdemir’e, Kırsal kalkınma dairesi şube müdürü Ayhan Karaoğlu’na ve Oltu Şantiye ekiplerine teşekkür ederiz” dediler.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.