edilon)(sedra firmasının 130 yıllık demiryolu deneyimi (Foto Galeri)edilon)(sedra firmasının 130 yıllık demiryolu deneyimi :edilon)(sedra raylı sistemlerin altyapı projeleri ile ilgili sistemler ve ürünler alanında 130 yıllık bir deneyime sahiptir. Sıfır kaza prensibi esas alan edilon)(sedra firması, çevreye duyarlı ürünler imal etmekte ve asırlık tecrübeleriyle karbon ayak izinin minimum düzeye indirgenmesi amaçlamaktadır. edilon)(sedra ISO 9001-2008 sertifikasına sahiptir. Çevresel açıdan sürdürülebilir çözümler üretebilmek için müşterilerle, üniversitelerle ve raylı sistemlerin altyapısında pay sahibi olan diğer birimlerle işbirliği yapan Almanda’da ve Hollanda’da faaliyet göstermektedir. Silikon ve izosiyanat içermeyen teknolojilere yatırım firma 130 yıl boyunca şirket tek başına ray bağlantı ürünleri tedarikçisi bir firma olarak başlayıp gelişmiş ve entegre ray hatları sistemlerinde baştan sona karşılıklı tam hizmet sunan bir şirkettir.

Balastsız hat sistemleri
1960’larda artan tren yükleri, daha yüksek hızlar ve daha ekonomik hat montaj yöntemlerine yönelik talep firmayı balastsız hat ve balastsız üstyapı sistemlerini geliştirme yönünde teşvik etmiştir. O tarihten bu yana firmanın balastsız sistemleri uluslararası demiryolu sektöründe çok iyi tanınan ve etkinliği kanıtlanmış, kendini kabul ettiren sistemler olmuştur.

Sorumluluk bilinci
Önümüzdeki on yıllar içinde sadece raylı ulaşım sistemleri standartlarında bir yükselme olmakla kalmayacak, aynı zamanda çevresel açıdan sürdürülebilir ray hatları sistemlerine ihtiyaç da artacaktır. Yarın ihtiyaç duyacağınız çözümler konusunda edilon)(sedra bugünden büyük sorumlulukla çalışmaktadır. Firma geri dönüşüm yapılmış malzemeleri kullanarak, silikon ve izosiyanat içermeyen teknolojilere yatırım yaparak ve birlikte çalıştığı birimlerle raylı sistem altyapısı alanında küresel düzeyde yaşanan sorunlar konusunda işbirliği yaparak daha sürdürülebilir bir raylı sistem altyapısı geleceğinin şekillendirilmesine yardımcı olmaktadır.

edilon)(sedra firmasının demiryolu, tramvay, metro ve vinç sistemeleri için sunduğu çözümlere Türkçe olarak aşağıdaki linklerden ulaşmanız mümkün:
DEMİRYOLU HATTI YAPIMI İLE İLGİLİ ÇÖZÜMLER

edilon)(sedra ERS
edilon)(sedra HSTS
edilon)(sedra LCS
edilon)(sedra EBS
edilon)(sedra DFS

TRAMVAY VE HAFİF RAYLI SİSTEMLERDE HAT YAPIMI İLE İLGİLİ ÇÖZÜMLER

edilon)(sedra ERS
edilon)(sedra USTS
edilon)(sedra LCS
edilon)(sedra SDS
edilon)(sedra EBS
edilon)(sedra DFS

METROLARDA HAT YAPIMI İLE İLGİLİ ÇÖZÜMLER

edilon)(sedra ERS
edilon)(sedra EBS
edilon)(sedra DFS

VİNÇ HATLARI İLE İLGİLİ ÇÖZÜMLER

edilon)(sedra CRS

Reklamlar