Taşköprü belediyesi baharla birlikte çalışmalarına başladıTaşköprü belediyesi baharla birlikte çalışmalarına başladı :Taşköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, havaların ısınıp bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte çalışmalara hızlı başladı.
Bu kapsamda Taşköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede cadde ve sokaklarında ihtiyaç duyulan yollarda parke, tretuvar ve asfalt çalışmalarına başladı.
Çalışmaları yerinde inceleyen Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, kışın uzun sürmesi nedeniyle aksayan bazı çalışmaları hızlı bir şekilde gidermek amacıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hızlı bir şekilde, parke, bordür ve asfalt çalışmalarına başladığına değinerek bu bağlamda Hüseyin Alpdoğan Caddesi, Mustafa Sıtkı Erkek Caddesi, Süleyman Demirel Caddesi, 2. Çevre yolunun devamı, Şehit Mehmet Sözen Caddesi ve ihtiyaç duyulan birçok cadde ve sokakta bordür ve tretuvar çalışmasına başladıklarını ve akabinde önümüzdeki günlerde ilçede ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklarda ciddi bir asfalt çalışması yapacaklarını ifade etti.
Arslan ayrıca asfalt öncesi, Hüseyin Alpdoğan Caddesi’nde gerekli olan yağmur suyu hattı çalışmasına da başladıklarını ve kısa sürede tamamlanacağını söyledi.
Arslan son olarak Fen İşleri çalışmalarının aralıksız devam edeceğini vurguladı.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 13/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Pts 13
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 18
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 19
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.