Ankara Sıhhiye Metro İstasyonuda intiharAnkara Sıhhiye Metro İstasyonuda intihar :Ankara Sıhhiye metrosunda yaşanan vakada bir kadının kendini trenin önüne atarak intihar ettiği bildirildi.

Türkiye’nin yoğun gündemi bitmek bilmeyen acı haberler vermeye devam ediyor. Önceki günlerde Ankara Tren Garı’nda yaşanan terör saldırısı sonrası yaralar henüz sarılmamışken bu kötü haberde yine Başkent’te yaşandı. Ankara Sıhhiye metrosu’nda bir kadın kendini trenin önüne atarak intihar ettiği belirtildi.

Ankara Sıhhiye metrosu’nda yaşanan olayda bir kadın intihar ettiği son dakika olarak bildrildi. Ankara Sıhhiye metrosu’nda kendini trenin önüne atan kadın intihar etti. Yaşanan intihar vakası nedeniyle metro seferleri dururken Sıhhiye Metrosu girişleri kapatıldı.

Yaşanan intihar vakasının 50 yaşındaki Hülya Uzgören isimli bir kadının yaşandığı bildirildi. Sıhhiye Metro İstasyonu’na gelen kadın raylara atlaması ile birlikte trenin üstünden geçmesinin ardından hayatını kaybetti. Daha önce de intihara teşebbüs eden kadının çantasından bir nok çıktı. Notta; “Hastalıklardan bıktım, beni affedin” yazdığı öğrenildi.

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.