Palandöken Kayak Merkezi’nde Kayak Keyfi

Palandöken Kayak Merkezi’nde Kayak Keyfi :Palandöken Kayak Merkezi’nde yerli ve yabancı turistler kayak yapmanın tadını çıkarıyor.

Palandöken Kayak Merkezi’nde yerli ve yabancı turistler kayak yapmanın tadını çıkarıyor. Kar kalınlığının 85 santimetre olarak ölçüldüğü Palandöken Kayak Merkezi, bugünlerde öğrencilere yönelik kayak kurslarının başlamasıyla küçük kayak severlerle dolup taşıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin sömestr tatili öncesinde başlattığı kurslarla okullardan ilköğretim öğrencileri kayak yapmaları için Palandöken’e çıkarılıyor. Burada hocalar nezaretinden öğrenciler düşe kalka kayak öğreniyor. Palandöken’deki kar seviyesinin Türkiye’deki birçok kayak merkezinden daha fazla olduğunu belirten kayak hocaları, “Öğrencilere kayak öğretiyoruz. Bu sezon kayak bilmeyen öğrenci kalmayacak” dediler.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Çar 20
Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.