İstanbul Kart’la otomattan su almak mümkün olacakİstanbul Kart’la otomattan su almak mümkün olacak :İstanbul halkına metro, tramvay ve metrobüs istasyonlarında pet şişe su satışı yapan Hamidiye şimdi de su otomatlarını İstanbul Kart ile çalıştırmayı planlıyor.

Türkiye kaynak suyu sektöründe inovatif projeleriyle ön plana çıkan Hamidiye Su, İstanbulluları yeni bir hizmetle tanıştırmayı planlıyor. 2008 yılında Türkiye ve Avrupa’yı ilk kez ‘Su Otomatı’ projesiyle tanıştıran ve İstanbul sakinlerine toplu taşıma araçları istasyonlarında pet şişe su satışı yapmaya başlayan firma, 2016 yılında su otomatlarını İstanbul Kart’la çalıştırmayı planlıyor. Hamidiye Kaynak Suları bu hizmeti ayrıca Marmaray yolcularına da sunmak için çalışmalar yapıyor.

EN BÜYÜK SU İHRACATÇISI

Toplam 40 firmanın ihracat yaptığı Türkiye içme suyu pazarının en büyük ihracatçısı konumunda bulunan Hamidiye Kaynak Suları, su ihracatının yüzde 20’sini tek başına yapıyor. Firma 2015 yılı itibarıyla dünya genelinde 6 kıtada 45 ülkeye su ihraç ediyor. Hamidiye aynı zamanda 10 yıldır Türkiye’nin uluslararası arenadaki en önemli markası olan Türk Hava Yolları’nın tüm uçuşlarında ikram ediliyor.

HELAL SERTİFİKASI ALDI

114 yıllık tarihi geçmişe sahip su kaynaklarını bünyesinde bulunduran Hamidiye Kaynak Suları, su kalitesini farklı ambalajlarla müşterisine sunarak, en geniş ürün gamına sahip olan firmalardan biri oldu. Müşterileri için su güvenliğini sağlamak adına, kalite güvence sistemleri yanında, Helal Gıda Sertifikası alan Hamidiye Kaynak Suları ayrıca Türkiye’de ilk defa apartman depo dezenfeksiyon hizmetini başlatarak, vatandaşa sağlıklı su koşulları sağlamasıyla biliniyor. Firma, ürünlerini İstanbul’da 185, İstanbul dışında ise 28 ilde 45 noktaya ulaştırıyor.

Uluslararası NSF Belgesi

Hamidiye Kaynak Suları, Su, Gıda, Çevre ve Tüketici ürünlerinin sağlık, hijyen ve temizlik standartlarının belirlenmesinde uluslararası en üst otorite tarafından verilen, ‘NSF Belgesi’ne sahip olan ilk su firması olma özelliğine sahip.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.