Sinan – Batman Demiryolu Deplase Projesi Kontrollük ve müşavirlik ihalesini kazanan firma sözleşme için davet edildi

T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Sinan – Batman Demiryolu Deplase Projesi Kontrollük ve müşavirlik ihalesini kazanan firma sözleşme için davet edildi
T.C Devlet Demiryolları İşletmesinin 2015/171781 KİK numaralı ve yaklaşık maliyeti 781.922 TL olan Sinan – Batman Demiryolu Deplase Projesi Kontrollük ve müşavirlik ihalesini teklifleri 22 Ocak 2016 günü toplanmış,İhaleye 2 Firma teklif vermişti. Yapılan değerlendirmelerin ardından ihaleye 679.800 TL teklif veren AKD Müşavirlik fîmıası sözleşme için davet edildi.

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.