Yerli ve Yabancı Firmalardan TÜDEMSAŞ’ın Standına Yoğun İlgi

tudemsas
tudemsas

Yerli ve Yabancı Firmalardan TÜDEMSAŞ’ın Standına Yoğun İlgi : Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın açılışını yaptığı Eurasia Rail 6. Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarına katılan Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii AŞ (TÜDEMSAŞ)’ın standına yerli ve yabancı firmalar büyük ilgi gösteriyor.

Özellikle son yıllarda yaptığı yatırım hamleleri, modernizasyon çalışmaları ve üretim kalitesi ile kendinden söz ettiren şirketin standını ziyaret eden firmalarla yakından ilgilenen Genel Müdürümüz Yıldıray Koçarslan firma yöneticilerini ürünlerimiz hakkında bilgilendirdi. Demiryolu yan sanayiini geliştirmek için bir çok firmaya iş imkanı sunan TÜDEMSAŞ’ın yeni ve tecrübeli iş ortaklarına her zaman kapılarının açık olduğunu belirten Yıldıray Koçarslan ziyarete gelen firmaları kalite standartlarını ve üretim anlayışını yerinde görmeleri için TÜDEMSAŞ’a davet etti.

5 Mart 2016 tarihine kadar açık olan Eurasia Rail 6. Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarında, Ana Fuaye – E1009’da bulunan şirketin standını ziyaret edebilirisiniz.

Armin

sohbet

    İlk yorum yapan olun

    Yorumlar