Haydarpaşa Garı’nda Çay Festivali düzenlenecekHaydarpaşa Garı’nda Çay Festivali düzenlenecek :1. Uluslararası İstanbul Çay Festivali adıyla düzenlenecek olan festival, 30 Eylül – 2 Ekim 2016 tarihleri arasında Haydarpaşa Garı’nda düzenlenecek.

Türk insanının çay tüketmediği gün yok gibidir. Kahvaltıda, molalarda, kahvehanelerde, televizyon başında neredeyse her anımızda çay bize eşlik eder. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de keyifle tüketilen çay, bu sefer bir festivale konu oluyor. 1. Uluslararası İstanbul Çay Festivali adıyla düzenlenecek olan festival, 30 Eylül – 2 Ekim 2016 tarihleri arasında Haydarpaşa Garı’nda düzenlenecek.

30 Eylül Cuma günü saat 18.00’de kapılarını açacak olan İstanbul Çay Festivali, 02 Ekim Pazar günü 21.00’de ise sona erecek.

Festival süreceince ziyaretçiler birbirinden lezzetli çaydaları tatma imkanı bulurken aynı zamanda çaya dair pek çok bilgi öğrenmiş olacaklar. Ayrıca birçok çay markası da festivalde stand açarak kendi markalarını ziyaretçilere tanıtacaklar.

Bunun yanında farklı çay sunumları, çay tarifleri, çeşitli workshoplar ve farklı sanatsal aktiviteler festival süresince çayseverlerin beğenisine sunulacak.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.