Aydında bir kişi trenin önüne atlayarak intihar etti

Aydında bir kişi trenin önüne atlayarak intihar etti :Aydın’ın Efeler ilçesi Kardeşköy Mahallesi’nde bir kişi Nazilli-Söke seferini yapan trenin önüne atlayarak intihar etti. Trenin önüne atlayan adamın, kendisine ne yaptığını soran kişilere, “Trenin gelmesini bekliyoruz” cevabını verdiği öğrenildi. Aktuğ’un, kız arkadaşına yaptığı barışma teklifinin reddedilmesi üzerine hayatına son verdiği ileri sürüldü.


Olay, bugün saat 09.00 sıralarında, Kardeşköy Mahallesi hemzemin geçidi yakınında meydana geldi. Aykut Aktuğ, iddiaya göre, Denizli-Söke seferini yapan yolcu treninin önüne atladı. Terinin çarpmasıyla yaklaşık 5 metre savrulan Aktuğ, rayların kenarına düştü. Olayı görenlerin ihbarıyla bölgeye gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Aktuğ’un öldüğü belirlendi. Polis ekipleri, olay yerinde inceleme yaptı. Görgü tanıkları, gencin tren gelirken kendisini raylara bıraktığını söyledi. Aktuğ’un cesedi, olay yeri incelemesinin ardından otopsi için morga kaldırıldı.

Kazadan kısa bir süre önce demiryolu kenarında bir süre dolaşan, bir yandan da cep telefonuyla konuşan Aykut Aktuğ’un, kendisine neden beklediğini soranlara, “Trenin gelmesini bekliyorum” dediği öğrenildi. Telefon konuşmasına tanık olanların iddiasına göre Aktuğ’un, kız arkadaşını arayarak barışma teklifinde bulunduğu, olumlu cevap alamayınca da trenin önüne atlayarak yaşamına son verdiği öne sürüldü.

Polis ekipleri, olay yerinde inceleme yaptı.

Görgü tanıkları, gencin tren gelirken kendisini raylara bıraktığını söyledi. Aktuğ’un cesedi, olay yeri incelemesinin ardından otopsi için morga kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.sohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar