İhale İlanı : ANKARAY İşletmesi Aydınlatma Direk ve Armatürleri AlımıANKARAY İşletmesi Aydınlatma Direk ve Armatürleri Alımı
EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ RAYLI SİSTEMLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

ANKARAY İşletmesi Aydınlatma Direk ve Armatürleri Alımı ve Montajı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2016/421520
1-İdarenin
a) Adresi : Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi A Blok No: 5 06330 . YENİMAHALLE/ANKARA
b) Telefon ve faks numarası : 3125071087 – 3125071330
c) Elektronik Posta Adresi : ali.altuner@ego.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı :
9 Kalem, ANKARAY İşletmesi Aydınlatma Direk ve Armatürleri Alımı ve Montajı İşi. Mal Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yeri : ANKARAY İşletmesi Deposu Söğütözü -ANKARA
c) Teslim tarihi : Montajı yapılacak kübik logo direkleri ve çevre aydınlatma direkleri için toplam teslimat ve montaj süresi 60 günü geçmeyecektir. Firma ilk 30 gün içerisinde en az 25 adet ürünü yerine sağlam ve yanar vaziyette takmış çevreye verdiği varsa hasarları orjinal haline getirmiş, varsa moloz ve atıkları temizlemiş olacaktır. İkinci 30 gün içerisinde kalan 35 adet ürünü yine aynı şekilde yanar vaziyette teslim edecek, çevreye verdiği varsa hasarları eski getirecek şekilde onaracak, varsa atık ve molozları temizlemiş olacaktır. Ayrıca Ankaray Deposuna teslim etmesi gereken diğer tüm ürünleri de 60 takvim günü içerisin de teslim edecektir.

3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : EGO Genel Müdürlüğü Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı Emniyet Mah. Hipodrom Cad. No:5 A Blok Kat: 2 Yenimahalle/ ANKARA
b) Tarihi ve saati : 14.12.2016 – 15:00

ego

ihale_dokumani_2016_421520

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.