Merzifon-Samsun Demiryolu danışmanlık ihalesi ön yeterliliği kazanan şirketler teklif vermek üzere davet edildi (Özel Haber)

Merzifon-Samsun Demiryolu danışmanlık ihalesi ön yeterliliği kazanan şirketler teklif vermek üzere davet edildi
T.C Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) Genel Müdürlüğünün 2015/182186 KİK numaralı Samsun-Çorum-Kırıkkale Demiryolu Projelerinin Hazırlanması işi kapsamında 95 km uzunluğundaki Merzifon Samsun (Altyapı,Üstyapı,Elektromekanik ) Demiryolu Etüt, Proje, Mühendislik ve danışmanlık hizmeti ihalesine ön yeterlilik için başvuran 22 şirket ve ortak girişimden 10 şirket 29 Kasım 2016 tarihinde saat 10:00’da tekliflerini vermek üzere davet edildi.
RayHaber’in aldığı bilgiye göre ihaleye ön yeterlilik için başvurup tekliflerini vermek üzere davet edilen firmalar şöyle:

  1. Yüksel Proje
  2. Su-Yapı+KMG Proje
  3. Temat Mühendislik
  4. Protek Mühendislik
  5. Botek Mühendislik
  6. Erka-As+Koba
  7. Temta+Evin
  8. UBM Mühendislik
  9. Tekfen Mühendislik
  10. Yüksel Domaniç

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.