Burulaş Havacılıkla İstanbul – Bursa Şimdi 25 DakikaBurulaş Havacılıkla İstanbul – Bursa Şimdi 25 Dakika :Kent içi ulaşımda raylı sistem, otobüs ve tramvay ile Bursalılara konforlu ulaşım konusunda hizmet veren, Bursa’yı başta İstanbul olmak üzere bölgedeki birçok noktaya deniz ve hava ulaşımı ile bağlayan Burulaş, hava taşımacılığında gerçekleştirdiği inovatif çözümlerle hizmetlerine devam ediyor; bu hizmetler yakala.co’lulara büyük indirimlerle sunuluyor.

Helitaksi ile İstanbul-Bursa Arası 25 Dk.’ya İniyor!
yakala.co üyeleri artık uzak nedir bilmiyor; ne uzun yolculuklarda sıkılıyor ne de mesafeleri dert ediyor. Helitaksi’ye atlayıp isterse İstanbul içinde bir yakadan diğerine helikopter ile birkaç dakika içinde geçiyor, isterse Bursa-İstanbul arasını 25 dakikada Helitaksi veya Deniz uçağıyla mavilikler üzerinde süzülerek, süper indirimli keyifli yolculuğun tadını çıkarıyor!

Şişli-Kadıköy Havalimanı-Şişli/Kadıköy Arası Trafiğine Hızlı Çözüm!
yakala.co üyelerinin hızlı ve konforlu ulaşımına çözüm Burulaş’tan! Hem Bursa-İstanbul arası hem İstanbul içi Helitaksi seferleri hem de Bursa/Gemlik- Haliç arası Deniz Uçağı seferleri için harika indirimler yakala.co’da!

Burulaş sayesinde İstanbul-Bursa arasını Deniz Uçağı ile yarım saate indiren yakala.co’lular, 2 şehir arasında Helitaksi ile de 25 dakikada uçuyor. Helitaksi, çağın en önemli değeri haline gelen zaman kavramını verimli kullanmak isteyen iş dünyasına önemli bir ulaşım alternatifi sunuyor.

Haberin devamını okumak için tıklayın

Kaynak : www.hurriyet.com.tr

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.