Giray Bulak, Bu stada hafif raylı sistem yakışırGiray Bulak, Bu stada hafif raylı sistem yakışır :Trabzonspor’un eski teknik adamlarından Giray Bulak, Şenol Güneş Spor Kompleksi’nin açılışında hafif raylı sistem vurgusu yaptı.

Akyazı Şenol Güneş Spor Kompleksi ve Stadı’nın açılış gecesinde Haber61 TV mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Giray Bulak, Trabzonspor’un çok güzel bir stada kavuştuğunu belirterek, “Bugün burada gerçekten çok güzel bir atmosfer oluşturuldu. Stat güzel ama trafik probleminin bir an önce çözüme kavuşturulması gerekiyor. Böyle bir stada hafif raylı sistem çok yakışır” dedi.

Trabzonspor’un sorunlarına da değinen Bulak, “Trabzonspor iyi oyun oynayamıyor. Verilen istatistik bilgilerinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Sezon başında yapılan transferlerin takıma katkı yapmadığını ve yanlış olduklarını gördük. Trabzonspor kendi değerlerini bir kenara atmamak zorunda. Çok iyi bir sinerji yakalanarak yeterli olmayan objelerle ortaya iyi bir tablo çıkartabilirsiniz. Ligde bunun örnekleri mevcut.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : www.haber61.net

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.