İstihdam Paneli Transiste damga vurduİstihdam Paneli Transiste damga vurdu : Her yıl farklı bir tema ile yapılan Transist Kongresi bugün büyük bir katılımla başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleşen kongrenin bu yıl teması 4T olarak belirlendi: Traffic (Trafik) , Timing (Zamanlama) , Transforming (Dönüşüm) , Technology (Teknoloji)

Teknik Elemanlar Derneği’nin (TEKDER) Transist Kongresi kapsamında düzenlediği “HIZLA ARTAN ULAŞIM YATIRIMLARI VE TEKNİK PERSONEL İHTİYACI” konulu panel kongreye damga vurdu. Moderatörlüğü Prof. Dr. Metin GÜMÜŞ tarafından yapılan panelde artan ulaşım yatırımlarını ve bu yatırımları yönetecek yetişmiş teknik personel ihtiyacının durumu masaya yatırıldı.

Konuşmacılardan Doç. Dr. Halit Özen tarafından yapılan “Kent İçi Ulaşım Yönetimi Ve Trafik Mühendisi İstihdamı: Reform İhtiyacı” başlıklı sunumda; trafik mühendisliğinin tanımı yapılmış , uygulama alanları , ilgili konular verilerek , ülkemizde trafik mühendisli eğitimi hakkında bilgiler aktarıldıktan sonra gerek yerel gerekse merkezi yönetimlerde yönetim şemasında trafik mühendisliği …

Haberin devamını okumak için tıklayınız

istihdam-paneli-transiste-damga-vurdu

Reklamlar