İzmitte yapımı devam eden tramvay çalışması sarkacakİzmitte yapımı devam eden tramvay çalışması sarkacak :İzmit’te yapımı devam eden tramvay çakışması ile ilgili önemli bir açıklamada AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’dan geldi .Ceyhan çalışmanın bir buçuk ay gecikeceğini söyledi.

Geçtiği güzergah üzerinde esnafa adeta kan kusturan, vatandaşı büyük sıkıntıya sokan tramvay çalışması ile ilgili önemli bir açıklama da AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’dan geldi. Herkes tramvay çalışmasının zamanında bitirileceğini söylerken Ceyhan ise bir buçuk aylık bir sarkma ile tamamlanacağını söyledi.

Ceyhan, “Tramvay çalışmaları ve altyapı çalışmaları Mart sonu Nisan ortası gibi sona erecek. 1 bir buçuk ay kayma oluyor. Bu normaldir. Çalışmalar birçok noktada ilerliyor. Esnafımızla ilgili İzmit Belediyemizin atmış olduğu bir adım var. Yakın zamanda istişarelerde bulunacağız. Tramvay çalışmaları tamamlandığı zaman bugün sıkıntı yaşayan esnaflarımızın mutlu olacağını düşünüyorum. Bu tarz çalışmalar zordur” şeklinde konuştu.

izmitte-yapimi-devam-eden-tramvay-calismasi-sarkacak

Kaynak : www.kocaelibarisgazetesi.com

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.