Samsunda Başkan Yılmaza servis tepkisiSamsun’da Başkan Yılmaz’a servis tepkisi : Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın iş adamlarına yaptığı ‘servisleri iptal edin’ çağrısına vatandaşlardan büyük tepki geldi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın “Önümüzdeki 2017 yılı içerisinde sanayicilerimizin hepsi kiraladıkları otobüs ve servis sözleşmelerini iptal etsinler” çağrısına vatandaşlar ve servis soförlerinden büyük tepki geldi.

‘VATANDAŞIN CEBİNDEN ELİNİZİ ÇEKİN!..’
Vatandaşlar yaptıkları yorumlarda Yusuf Ziya Yılmaz’a, “Vatandaşın cebinden elinizi çekin!” diyerek tepki gösterdi. İşte o tepki dolu mesajlardan bazıları:

Emrullah Tok: “Sen kazanacaksın diye ben niye yol parası vereyim. Vatandaşın cebinden şu elinizi çekin artık ya. Kendinize göre değil vatandaşın durumuna göre hareket edin.”

Seyfi Nazmiye Demir: “Ne kadar akillisiniz, işyeri servisleri ücretsiz gidiyor işyerine. Asgari ücretten bile daha az paraya çalışan işçilerimiz var bir de ise gitmek için tramvaya mi ücret ödesinler? Aklınız fikriniz gariban halkın cebindeki parada.”

Hacer Kandemir: “Atakum arabalarından inip meydana kadar karda yağmurda yürütmek kimin fikridir? Ayrıca insanların özgür iradesinde olmalıdır otobüse veya tramvaya binmek. Şimdi de servisleri kaldırmak en büyük saçmalık.

” Derya Fidan: “O zaman tramvayı bedava yaparsınız uyanıklar. Servisler bedava çünkü çokmu maaş veriyosunuz bu neyin kafası çözemedim.

” Ahmet Çavuşoğlu: “Arastırma Hastanesi’nin oradan vatandaş raylı sisteme ısınlanarak gelecek demek oluyor. Sanayi çalışanı raylı sistem üzerindemi konut sahibi acaba?.

” Arif Atmaca:”Sende makam arabanı bırak her yere tramvayla git o Zaman bizde gideriz.”

Kaynak : www.samsunhaber.tc

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.