Türkiyenin en pahalı ulaşımı ile Bursalılar rezil olmaya devam ediyorTürkiye’nin en pahalı ulaşımı ile Bursalılar rezil olmaya devam ediyor :CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal’dan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye sert tepki geldi! Sarıbal, “Türkiye’nin en pahalı ulaşımı ile Bursa’lılar rezil olmaya devam ediyor. Arabayatağı-Kestel Bursaray Hattı çalışmıyor şu anda, ben bıktım bize iletilen şikayetlerden siz olan biteni duymazlıktan gelmekten, üç maymunu oynamaktan bıkmadınız! Ne arızanız bitiyor, ne de zamlarınız bitiyor” dedi.

Türkiye’de toplu ulaşımın en pahalı kent olduğu Bursa’da bitmek bilmeyen çile CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal’ı da isyan ettirdi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye ve BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy’a sert sözlerler yüklenen Sarıbal, şu açıklamayı kamuoyu ile paylaştı:

“Rezil ediyorsunuz! Yeter! Bursa elinizde perişan oldu! Türkiye’nin en pahalı ulaşımı ile Bursalılar rezil olmaya devam ediyor. Arabayatağı-Kestel Bursaray Hattı çalışmıyor şu anda, ben bıktım bize iletilen şikayetlerden siz olan biteni duymazlıktan gelmekten, üç maymunu oynamaktan bıkmadınız! Ne arızanız bitiyor, ne de zamlarınız bitiyor.
Hem pahalı toplu ulaşım, hem yetmeyen kapasitesi, arızası bitmeyen ulaşımıyla (her açıdan teleferik dahil), Bursa tarihinde hiç bu kadar kötü yönetilmedi. Bursa halkından gelir elde etme dışında hiç bir fonksiyonu olmayan Recep Altepe ve Burulaş Müdürü Fidansoy İSTİFA etmelisiniz. Bu kentin 7 trilyonluk web sitesi güncellemelerle anılmasından, ulaşılamayan pahalı ulaşımıyla ,bitmek bilmeyen her geçen gün büyüyen sorunlarıyla baş edemediğiniz gibi sorunun temel kaynakları sizlersiniz. İSTİFA’ya ÇAĞIRIYORUM YETER BURSA’YA ETTİĞİNİZ!”

Kaynak : www.bursadabugun.com

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.