İDO, Eskihisar -Topçular Arabalı Vapur Seferlerinde Büyük İndirim YaptıİDO, Eskihisar -Topçular Arabalı Vapur Seferlerinde Büyük İndirim Yaptı :Osmangazi Köprüsü’nden geçiş fiyatı 88.75 TL’den 65 TL 65 kuruşa indi. İDO da buna cevaben körfez geçişi ücretlerine yüzde 25 indirim yaptı.

İDO, Osmangazi Köprüsü geçiş ücretine indirim yapılmasının ardından Eskihisar-Topçular hattında geçiş ücretlerini düşürdü.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nden İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu’nun Gebze-Orhangazi kesimi ve Osmangazi Köprüsü ile ilgili yaptığı açıklama geçiş ücretlerinde yeni bir düzenleme yapıldığını, otoyol ve otoyol geçiş ücretlerinin ortalama yüzde 20 oranında artırılırken, Osmangazi Köprüsü geçiş ücretinin yüzde 26 oranında indirildiğini açıkladı. Buna göre Osmangazi Köprüsü geçiş ücreti otomobiller için 65.65 TL olarak belirlendi.

Bu indirime sessiz kalmayan İDO da harekete geçti ve Eskihisar – Topçcular hattında yüzde 25 indirime gitti.

1 Ocak 2017 itibariyle indirimli geçişler başladı. Eskihisar – Topçular hattında otomobil ve binek araç tek yön ücreti 45 TL olarak belirlendi. Aynı kategoride gidiş dönüş bilet tercih edildiğinde ise ücret 80 TL olarak uygulanıyor.

Yeni fiyat listesi şu şekilde:

Kaynak : www.dunya.com

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.