KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre TÜDEMSAŞa atananlar için duyuruTÜDEMSAŞ (Türkiye Demiryolu Makineleri A.Ş.) tarafından KPSS 2016/2 merkezi yerleştirmeleri ile kadrolarına atanan memur adayları için duyuru yayınladı. Memur adaylarının işe başlayabilmeleri için istenen belgeler açıklandı.

TÜDEMSAŞ (Türkiye Demiryolu Makineleri A.Ş.) Genel Müdürlüğü, KPSS 2016/2 merkezi yerleştirmeleri ile kadrolarına atanan memur adayları için duyuru yayınladı. ÖSYM Başkanlığının 2016/2 atama sonuçlarına göre TÜDEMSAŞ kadrolarına yerleştirilen memur adaylarının işe başlayabilmeleri için istenen belgeler açıklandı.

TÜDEMSAŞ’a yerleştirilen memur adaylarının istenen belgeleri 21 Ocak 2016 tarihine kadar TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğünün Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekiyor. Bu duyuru tebligat niteliğinde olup, adaylara bu duyuru dışında herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak. Memur adayları Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu’nun bilgisayar ortamında 3 adet doldurarak, fotoğraf yapıştırıp imzalayacaklar.

KPSS 2016/2 ile TÜDEMSAŞ’a yerleştirilenlerden istenen belgeler; Yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısı, diploma aslı ile birlikte fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi (2 adet), sabıka kaydı belgesi, askerlik durum belgesi, sağlık heyet raporu, 8 adet fotoğraf, ikametgah belgesi, halk bankası Sivas şubesine hesap açtırılıp alınan IBAN numarası, özgeçmiş, yabancı dil bilgisi zorunlu olan adaylardan son 5 yıl içerisindeki KPDS/YDS’de en az C seviyesinde puan aldığını gösterir sınav sonuç belgesi olarak açıklandı. KPSS ile TÜDEMSAŞ’a atananlara yapılan duyuru metni ve güvenlik soruşturması formu için TIKLAYINIZ.

 

Kaynak : www.mymemur.com.tr

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.