TCDD engelli işçi alımı mülakat sonuçları açıklandı

TCDD engelli işçi alımı mülakat sonuçları açıklandı :Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) engelli işçi alımı mülakat sonuçları 20 Ocak 2017 tarihinde açıklandı.


İşte TCDD’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamalar ve detaylar;

Teşekkülümüz Balıkesir İl sınırlarında meydana gelen engelli kontenjan açığı için, Balıkesir 366 Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon Şefliğine alınacak 1 engelli işçi için yapılan sözlü sınavını asıl olarak aday 3 Şubat 2017 tarihinde; aşağıdaki belgeler ile 3.Bölge Müdürlüğüne müracaat etmeniz gerekmektedir. 3.Bölge Müdürlüğünün irtibat telefon numarası 0232 464 31 31 / 4148 dir.

ADAYLAR İSTENİLEN BELGELER;
– 2 Adet engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınmış Engelli Sağlık Kurulu Raporu (Noter tasdikli veya aslı TCDD yetkilisi tarafından onaylanacak sureti)
– 2 Adet Nüfus cüzdanı fotokopisi (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD yetkilisi tarafından onaylanacaktır.),
– 2 Adet Diploma sureti (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD yetkilisi tarafından onaylanacaktır.),
– 2 Adet Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir),
– 2 Adet Adli sicil kaydı (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden alınacak, adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.),
– 6 Adet Fotoğraf,
– Varsa Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu`nun uygulanması açısından, herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna tabi olarak geçen hizmet cetveli,

TCDD İŞÇİ ALIMI MÜLAKAT SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak : www.kamupersoneli.net


İlk yorum yapan olun

Yorumlar