Bozankayanın ürettiği Yüzde Yüz Yerli Tramvay Eurasia Rail 2017 FuarındaBozankayanın ürettiği Yüzde Yüz Yerli Tramvay Eurasia Rail 2017 Fuarında :Bozankaya’nın ürettiği milli 33 metrelik tramvayının boy göstereceği Eurasia Rail Fuarı, 2-4 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bozankaya’nın ürettiği milli 33 metrelik tramvayının boygöstereceği Eurasia Rail Fuarı, 2-4 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.Dünyanınen büyük demiryolu endüstrisi fuarlarından biri olan Euroasia Rail Fuarı, 2-4 Marttarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

Raylı sistem araçları ve toplu taşıma araç tasarım ileüretimi alanında faaliyet gösteren Bozankaya, milli tramvayıyla Eurasia Rail Fuarı’nda sahne alacak. Bozankaya’nın tasarlayıp ürettiği tramvay var olan bütün modern teknolojilere sahip olmakla birlikte ekstra özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Önyol kamerasının gece görüş alanını artırmak adına tramvayda “IR led projector”bulunuyor. Araç 24V aküleri ile kullanılabiliyor. Yüksek gerilimin olmadığı acil  durumlarda tramvay katenerden bağımsız olarak hareket edebiliyor.

Bozankaya bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Eurasia Rail Fuarı’nda demiryolu haberleşme, sinyalizasyon ve vagon kabloları alanlarında geliştirdiği son teknoloji ve çözümleri paylaşmak üzere 02 – 04 Mart 2017 tarihleri süresince 10:00 – 17:30 saatleri arasında 10. salondaki 611 no’lu standda açık alanda ise 103 nolu standda ziyaretçilerini bekliyor.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.