Bursaray yine bozulduBursaray yine bozuldu :Bursaray bugün yine bozuldu, seferler aksadı, Bursalılar istasyonlarda perişan oldu. MHP Bursa Osmangazi Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Cemil Aydın, “Bursaray’da sık sık meydana gelen arızalara rağmen istasyonlar arasında arızalı vagonların çekileceği durak veya cep işlevini görecek servis bölümlerinin olmayışı, bugüne kadar daha planlanıp uygulamaya konulmaması şehrimiz adına büyük bir talihsizliktir” dedi.

Aydın, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Her fırsatta misyon, vizyon ve marka kelimelerini demeçlerinden eksik etmeyen yerel yönetim erklerinin kendilerini öz eleştiriye muhatap kılmaları Bursa halkının rahat, güvenilir ve zamanında yolculuk yapması açısından şarttır. Adı geçen cep istasyonlarının yapılması teklifimiz, çağrımız ve takibimizdir.”

Öte yandan Bursalılar da metronun arızalanmasına sosyal medyada attıkları çok sayıda mesajla tepki gösterdi. Türkiye’deki en pahalı ve kalitesiz toplu ulaşımı kullanan vatandaşlar, BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy’a yine sert sözlerle yüklendi.

BURULAŞ Genel Müdürü Fidansoy’dansa tepkilere ilişkin bir açıklama gelmedi.

Kaynak : www.bursadabugun.com

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.