Çayyolu Metro İstasyonlarında Su SızıntısıÇayyolu Metro İstasyonlarında Su Sızıntısı :Çayyolu Metrosu’nun bazı istasyonlarında yaşanan su sızıntıları nedeniyle duvarlarda çatlak ve kabarmalar oluşmaya başladı. Sızırtılardan üedirgin olduklarını belirten vatandaşlar, yetkililerin önlem almasını istiyor.

Hürriyet Ankara’nın birçok kez gündeme getirdiği Çayyolu Metrosu’nun Söğütözü İstasyonu’nda yaşanan su sızıntısı artarak devam ediyor. Belediye ekiplerin kova koyarak ve şerit çekerek önlem aldığı sızıntı, istasyonu kullanan vatandaşların da tepkisine neden oluyor. İstasyona ulaşmak için kulanılan alt geçidin duvarlarında oluşan kabarmalara dikkat çeken vatandaşlar, çözülemeyen sorunun kendilerini tedirgin ettiğini belirtiyor.

KORU DA SIZDIRIYOR

Öte yandan metronun Koru İstasyonu’nda da su sızıntısı yaşanmaya başladı. Sızıntı nedeniyle istasyonun, Banga Bandhu Şeyh Mucibur Rahman Bulvarı üzerindeki girişinin olduğu bölümde tavanın çatlayıp, kabardı. Bölge sakinleri, gün geçtikçe büyüyen çatlak ve kabarmaların onarılmasını istedi.

Kaynak : www.hurriyet.com.tr

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.