İhale İlanı : SDGMNS Tipi Platform Vagonu Projesi ve Şasisi Satın Alınacaktır (TÜDEMSAŞ)SDGMNS Tipi Platform Vagonu Projesi ve Şasisi Satın Alınacaktır
TÜRKİYE DEMİRYOLU MAKİNALARI SANAYİİ A.Ş. (TÜDEMSAŞ)

TSI ŞARTLARINA UYGUN SDGMNS TİPİ PLATFORM VAGONU PROJESİ VE ŞASİSİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2017/29702
1-İdarenin
a) Adresi : KADI BURHANETTIN MAH. 58059 SİVAS MERKEZ/SİVAS
b) Telefon ve faks numarası : 3462251818/4699 – 3462235051
c) Elektronik Posta Adresi : ihale@tudemsas.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı : 100 Adet TSI Şartlarına Uygun Sdgmns Tipi Platform Vagonu Projesi ve Şasisi
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yeri : TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü-SİVAS
c) Teslim tarihi : Yüklenici; Proje iş planında belirtilen konsept tasarımından sertifikasyonun tamamlanmasına kadar ki aşamaları sözleşmeyi müteakip en geç 300 gün içerisinde tamamlamış olacaktır. TSI sertifikasyonunu tamamlayan yüklenici vagon şasilerinin seri üretimine sözleşmeyi müteakip en geç 330 gün sonra başlayacak ve haftalık asgari 6 adet vagon şasisini üreterek TÜDEMSAŞ’a teslim edecektir.(haftanın bir kısmının resmi tatile denk gelmesi halinde vagon miktarı günlük 1 adet üzerinden hesaplanacaktır.) Yüklenici haftalık asgari 6 adet vagon şasisinden fazla üretebiliyor olması durumunda, TÜDEMSAŞ ‘ın onayını alarak daha fazla şasi teslim edebilecektir. Yüklenici; vagon şasilerinin TÜDEMSAŞ ‘ın onayını alarak termin programında belirtilen sürelerden daha önce teslim edebilecektir. Bununla birlikte yüklenici tedariği kendisine ait olan ve TÜDEMSAŞ’A ait olan malzeme ve parçaların tedarik süreçlerinde dikkatli ve duyarlı davranmak zorunda olup, yukarıda verilen termin programını geciktirmeyecek şekilde gerekli tedbirleri alacaktır. Bojilerin seri üretimi TÜDEMSAŞ tarafından yapılacağı için Boji üretiminde kullanılan ve temini YÜKLENİCİ’ye ait olan parçalar (alt göbk, elastik kayma plakası, el frenine ait parçalar, boji üzerinde yer alan yük sensörü boruları vb.) vagon şasilerinin seri imalata başlamadan 90 gün önce belgeleri ile birlikte (TS EN 10204’e göre 3.1 muayene sertifikası, Teknik Resim vb.) TÜDEMSAŞ’a teslim edilecektir. Bu parçalardan bazıları Bojilerin seri üretim programına göre TÜDEMSAŞ’ın onayını almak kaydıyla daha geç teslim edilebilecektir.

3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü-SİVAS
b) Tarihi ve saati : 07.03.2017 – 14:00

ihale_dokumani

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.