Mersine Monoray MüjdesiMersine Monoray Müjdesi :Cumhurbaşkanı Erdoğan Başbakan’a ve Bakanlara monoray talimatını verdi.

Şehir Hastanesinin açılışı çin Mersin’e gelen Cumhurbaşknaı Erdoğan açılıştan önce Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanetin Kocamaz ile görüşmüş, Kocamaz burada Mersin ile ilgili projelerinde karşılaştıkları sıkıntıları dile getirmişt.

Bu gün yapılan toplantııda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmelerinin detaylarını açıklayan Kocamaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın projeleriyle ilgili Başbakan ve Bakanlara talimat verdiğin söyledi.

“Sayın Cumhurbaşkanı, raylı sistemle ilgili Başbakan ve Bakanlara talimat verdi”

Sel felaketinin herkesin gözünü korkuttuğunu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan monorayla ilgili de talepte bulunduğunu dile getiren Kocamaz, raylı sistemle ilgili Bakanlığa, monoray ve karma sistem olmak üzere iki alternatifli bir sunum yaptıklarını anımsattı. Bakanlığın karma sistemi kabul ettiğini belirten Kocamaz, sel felaketinde yaşadıkları sıkıntıları Erdoğan’a ilettiğini kaydederek, “Allah korusun, taban suyumuz yakın. 25 metrede indiğimiz zaman böyle bir selle karşılaşırsak bunun hesabını kimse veremez dedim. Sayın Cumhurbaşkanı da Bakanlara talimat verdi. Daha sonra hastanede Başbakana talimat verdi, ‘Bu olayı yeniden gözden geçirin ve belediyeye yardımcı olun’ şeklinde ifade etti. Biz bunların mücadelesini vereceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.mersinhaber.com

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 20/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Cts 25
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.