Nexans, Eurasia Rail 2017 Fuarı’nda Ziyaretçilerini BekliyorNexans, Eurasia Rail 2017 Fuarı’nda Ziyaretçilerini Bekliyor :Hayata enerji verir” sloganıyla müşterilerine yüksek performanslı kablo ve kablo çözümleri sunan Nexans, alanında dünyanın en büyük 3. büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşıyan Eurasia Rail’e katılarak sektörün öncüleri ile bir kez daha bir araya geliyor.

Hayata enerji verir” sloganıyla müşterilerine yüksek performanslı kablo ve kablo çözümleri sunan Nexans, alanında dünyanın en büyük 3. büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşıyan Eurasia Rail’e katılarak sektörün öncüleri ile bir kez daha bir araya geliyor.

Kablo endüstrisinin dünya çapındaki oyuncularından olan Nexans, bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Eurasia Rail Fuarı’nda, demiryollarında altyapı için haberleşme, sinyalizasyon ve enerji kabloları ve demiryolu araç kabloları alanlarında geliştirdiği son teknoloji ve çözümleri ziyaretçileri ile paylaşacak.

Her gün milyonlarca yolcunun kullandığı raylı sistemlerin güvenilirliği, direkt olarak enerji, haberleşme ve sinyalizasyon amacıyla kullanılan kabloların kalitesine bağlıdır. Nexans, fuarda kablo kalitesinin önemi ile beraber gelen sinyal bütünlüğünün korunması ve kabloların yangın performansının hayati önemi konularının yanında önümüzdeki dönemde Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (CPR) ile demiryolu ve tünel kablolarında beklenen değişiklikler ile ilgili de bilgilendirme yapacak.

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Eurasia Rail Fuarı’nda demiryolu haberleşme, sinyalizasyon ve vagon kabloları alanlarında geliştirdiği son teknoloji ve çözümleri paylaşmak üzere 02 – 04 Mart tarihleri süresince 10:00 – 17:30 saatleri arasında 10. salondaki 511 no’lu standında ziyaretçilerini bekliyor.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.