Samsun’da tramvay üç gündür hizmet veremedi..! Tramvay gazetesi ise her gün hizmet verdi..!Samsun’da tramvay üç gündür hizmet veremedi…! Tramvay gazetesi ise her gün hizmet verdi : Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz karla kaplı yolları açmaya para bulamazken Samsun Tramvay Gazetesi, Tramvayın hizmet vermediği günlerde bile çıkmaya devam etti.

Samsunluların vergileriyle çıkartılan tramvay gazetesi raylı sistemin 3 gündür hizmet verememesine rağmen basıldı ama bütün duraklara dağıtımı gerçekleştirilemedi.

SAMULAŞ A.Ş’ın yaptığı açıklamada; 1 Şubat 2017 Çarşamba günü Samsun’da Hafif Raylı Sistem buzlanma nedeniyle hizmet verilmeyecek.” Denilmişti ama Tramvay Gazetesi hizmet vermeye devam etti.

Üç gündür doğru düzgün hizmet vermeyen raylı sistemde, imtiyaz sahibinin Yusuf Ziya Yılmaz’ın olduğu baskısı ise Gerçek Gazetesi’nin de basıldığı A Gazetecilik Dağıtım Reklamcılık Yayıncılık A.Ş’nin yaptığı Tramvay gazetesinin çıkması, karla mücadele de “Kaynaklarımızı har vurup harman savuramayız” diyen Başkan Yılmaz’ın sözleriyle çelişki oluşturdu.

Samsunlular ayrıca, tramvay gazetesinin 3 sayfasında yer alan ve ücreti belediye tarafından yani milletin parasından verilen golf sahası reklamının da hangi amaçla verildiğini Başkan Yılmaz’dan cevabını bekliyor.

Kaynak : www.akasyam.com

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.