Alstom, Eurasia Rail Türkiye 2017’de tüm raylı sistem çözümlerini görücüye çıkartacakAlstom, Eurasia Rail Türkiye 2017’de tüm raylı sistem çözümlerini görücüye çıkartacak :Alstom, dünyanın üçüncü büyük ve Avrasya Bölgesi’nin en büyük demiryolu araçları endüstrisi fuarı olan ve 2-4 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek Eurasia Rail Fuarı’nda hazır bulunacak. Şirket; şehir içi taşımacılıktan yüksek hızlı trenlere, sinyalizasyondan, sunulan hizmetlere kadar tüm demiryolu taşımacılığı çözümlerini görücüye çıkartacak.

“Alstom, 60 yıldan fazla süredir Türk demiryolu sektörünün güvenilir bir ortağı olmuştur ” diyen Alstom Türkiye Genel Müdürü Arban Çitak, sözlerine “Alstom’un, Türkiye pazarına ve sinyalizasyonun yanı sıra yüksek hızlı ve bölgesel trenleri ile metroları içeren ulaştırma ağının geliştirilmesine göstermiş olduğu bağlılık, İstanbul’daki MEA Bölge Merkezimizin hem sayısal olarak hem de uzmanlık anlamında büyümesi ile doğrulandı. Alstom olarak bizler, gelecek demiryolu projelerine katılarak, Türkiye demiryolu sektörü ve ekonomisinin geliştirilmesi için işbirliğimizi ve katkımızı devam ettirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz”, şeklinde devam etti.

Alstom, yerlileşme, istihdam yaratma ve yerel tedarik zincirinin zenginleştirilme alanlarındaki küresel uzmanlığını kendi projelerine aktarma konusunda güçlü bir geleneğe sahip. Son üç yıl içinde, Alstom, 200’ün üzerinde insana iş sağlamış ve çeşitli yerel tedarikçiler ile ortaklıklar kurmuştur.

Alstom’un standında sunacağı çözümler arasında, konvansiyonel & yüksek hızlı hatlar için optimize edilmiş bir performansa sahip Euroduplex Yüksek Hızlı Treni; hem konvansiyonel hem de yüksek hızlı hatlarda çalışan bir yüksek hızlı tren olan Pendolino ; güvenilirlik ve optimize edilmiş enerji tüketimi için zeminden beslemeli güç kaynağı çözümlerine sahip tramvaylarda kullanılan ve katenersiz bir çözüm olan APS teknolojisi yer almakta.
3 Mart’ta, Alstom uzmanlarının Sinyalizasyon çözümlerine yönelik olarak, Alstom’un yüksek hızlı trenlerini ve endüstriyel işbirliğini sunacağı bir özel oturum olacak.

Standa gelen ziyaretçiler, tüm ERTMS proje tiplerine yönelik Atlas sinyalizasyon çözümleri yelpazesi hakkında bilgi alabilecektir. Bir ERTMS seviye 2 çözümü olan Atlas 200, halihazırda 23 ülkede işletimdedir. Yapılan iki yeni eklenti, düşük yoğunluklu güzergahlar için Atlas 400’ü ve yüksek yoğunluklu banliyö ve bölgesel hatlar için Atlas 500’ü içermektedir. Alstom, bakım, modernizasyon, parça, onarım ve eğitimde destek hizmetleri ve üretimden kalkmış olan ürünler de dahil olmak üzere isteğe uyarlanmış komple bir hizmet yelpazesi sunan hizmet çözümlerini de ön plana çıkaracaktır.

Alstom, CBNG Vakumlu Devre Kesici, Tramvay Motoru ve Dispen Doğrusal Amortisör olmak üzere gerçek komponentlerin yer aldığı özel component köşesinde ilgili uzmanlar eşliğinde teknik bilgiler sunacaktır.

Alstom, fuar süresince 10 nolu salonda 501 nolu standda olacaktır

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.