Samsun Lojistik Merkezi’de Son Durum NedirSamsun Lojistik Merkezi’de Son Durum Nedir :Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Lojistik Organize Sanayi Bölgesi’nin fiziki gerçekleşme oranını açıkladı.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Lojistik Organize Sanayi Bölgesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Samsun’un Tekkeköy ilçesine kurulması planlanan “Samsun Lojistik Merkezi”nin fiziki gerçekleşme oranının yüzde 40 seviyelerde olduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Lojistik Organize Sanayi Bölgesi fiziki gerçekleşmesi yüzde 40 seviyesindeyiz. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş beni arayarak, Lojistik Organize Sanayi Bölgesinin Devlet Demir Yolları ile olan görüşmelerinin olumlu geçtiğini söyledi. Organize Sanayi Bölgesinden bir raylı sistem hattının Lojistik Organize Sanayi Bölgesine bağlanması ile ilgili süreçte işliyor. Dolayısıyla bu bölge tahminlerimizin de ötesine bir hareketliliğe doğru yöneldi. İnşallah şehrimizin yeni bir yüzü olma yönünde hızla bir değişim ortaya koyacaktır” dedi.

Gökhan İÇKİLLİ

Kaynak : www.samsunhaber.com

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.