SAMULAŞ teknik eğitimlere ara vermeden devam ediyorSAMULAŞ teknik eğitimlere ara vermeden devam ediyor :SAMULAŞ teknik eğitimlere ara vermeden devam ediyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ A.Ş. bünyesinde görev yapan personellere yönelik teknik eğitimler aralıksız devam ediyor.

SAMULAŞ A.Ş.’nin operatörlüğünü yaptığı Samsun Hafif Raylı Sistem Hattında güvenli, konforlu ve kesintisiz toplu taşım hizmetlerinin sürdürülebilmesi için yürütülen çalışmalarda teknik personele yönelik eğitim faaliyetleri devam ediyor. Bakım-Onarım ekibi tarafından devam eden çalışmların yanı sıra hem gelişen teknoloji hemde kurumsal yenilik ve gelişmeler kapsamında Bakım-Onarım Müdürlüğünde görevli mühendis, tekniker ve teknisyenlere yönelik klima ve havalandırma eğitimi yapıldı.

SAMULAŞ’ da düzenlenen ve SAFKAR firması Satış Sonrası Teknik Hizmetler Müdürü Tanju Özoğuz tarafından verilen eğitimler 2 gün sürdü. SAMULAŞ Bakım-Onarım Müdürlüğü Elektrik ve Mekanik bakım ekiplerinin katılım sağladığı eğitimlerde Klima ve Havalandırma Sistemlerine ait Temel Soğutma Prensipleri, Servis İşlemleri, Elektrik Sistemleri, Bakım Onarım Prosedürleri konuları teorik ve uygulamalı olarak işlendi.

Kaynak : www.samsunkenthaber.com

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.