TCDD 2017 yılı kamp başvuruları başladıTCDD 2017 yılı kamp başvuruları başladı :TCDD dinlenme tesisleri 2017 yılı kamp başvuruları başladı. TCDD 2017 yılı kamp ücretleri, devreleri ve başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü tarafından 2017 yılı kamp başvuruları hakkında duyuru yayınlandı. TCDD internet sitesinde yer alan duyuruda TCDD dinlenme tesislerine 2017 yılı kamp başvurularının başladığı belirtildi. Duyuruda başvuru şartları, başvuru şekli, kamp ücretleri, başvuru formu gibi bilgi ve belgeler yer alıyor.

Dinlenme tesislerinde 2017 yılı kamplarına TCDD bünyesinde görevli memur, işçi, sözleşmeli personel başvuru yapabilecek. Belli koşullar emekli kurum personeli ve diğer kurumların personellerinin de başvuruları alınacak. TBMM çalışanları, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Merkez Teşkilatı ileMGK Genel Sekreterliği Teşkilatı personeli, Ulaştırma Bakanlığı merkez teşkilatı, Hazine Müsteşarlığı personeli ve dinlenme tesisi bulunmayan kamu kurumlarının personeli başvuru yapabilecek.TCDD personelinin başvuruları, aşağıdaki bağlantıda bulunan başvuru formunun kuruma teslimi ile yapılacak.

Başvuruların 14 Nisan 2017 tarihine kadar, kurumlar tarafından Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına gönderilmiş olması gerekiyor. Başvuru yapan kişilerin tesislere en fazla 5 kişi katılmaları gerekecek. Başvurusu kabul edilenler ön tahsis ücreti olarak 250 TL ödeyecek, diğer işlemler daha sonra gerçekleştirilecek.

TCDD 2017 yılı kamp duyurusu ve başvuru şartları için TIKLAYINIZ. Başvuru formuna ulaşmak için TIKLAYINIZ. Ücret listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Kaynak : www.mymemur.com.tr

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.