SAMULAŞ’tan Samsunspor’a Formalı DestekSAMULAŞ’tan Samsunspor’a Formalı Destek : SAMULAŞ personeli, Samsunspor maçının olduğu günlerde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın talimatı ile hem otobüs hem de raylı sistemde Samsunspor forması giyerek hizmet veriyor.

Samsunspor’un sahasında oynayacağı Balıkesirspor maçı nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Samsun Hafif Raylı Sistemi (SAMULAŞ) personeli toplu taşıma araçlarında Samsunspor formalarıyla hizmet vermeye başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın talimatı ile şehir adeta kırmızı-beyaza döndü. Kentin her noktasına gerek otobüs gerekse hafif raylı sistemle ulaşan Samulaş personelinin bu yaklaşımı yolcuları ve taraftarları memnun etti. Kadın-erkek tüm ekibin ‘Bu Aşkın Kahramanı Sensin’ projesi kapsamında alınan formalardan giyerek verdiği destek, taraftarın da beğenisini kazandı.

Samsunspor’un bu şehrin önemli markaları arasında olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Takımımızın bugün sahasında oynayacağı karşılaşma öncesinde Büyükşehir Belediyesi olarak tam destek vermek için tüm ulaşım araçlarımızda görevli personelimiz kırmızı-beyaz formalarını giyip hizmet verdi. Bizde takımımızı gönülden destekliyoruz. Maç öncesinde şehrimizde büyük bir coşku oluştu. Bu hafta sahamızda oynayacağımız maç bizim için çok önemli” dedi.

Kaynak : www.samsun.bel.tr

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.