TCDD Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alımı Gerekli Belgeler ve İşlemlerTCDD Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alımı Gerekli Belgeler ve İşlemler :T.C. Devlet Demiryolları TCDD tarafından 28 Mart 2017’de yapılan işçi alımı sözlü sınavını asıl kazanan adayların yapacağı iş ve işlemler ile istenen belgeler yayınlandı.

TCDD Bitlis ve Bilecik İl sınırlarında meydana gelen engelli kontenjan açığı için, Bilecik 123 Yol Bakım Onarım Şefliğine alınacak birer engelli işçi için yapılan sözlü sınavını asıl olarak kazanan adaylar Bilecik için 1. Bölge Müdürlüğü Haydarpaşa / İstanbul’a müracaat edecekler. Bitlis için ise 5. Bölge müdürlüğü Malatya’ya müracaat edecekler. Başvurular 13 Nisan ile 14 Nisan tarihlerinde yapılacak.

Engelli işçilerden istenen belgeler şunlardır: 2 adet engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınmış engelli sağlık kurulu raporu (Noter tasdikli veya aslı TCDD yetkilisi tarafından onaylanacak sureti) 2 Adet nüfus cüzdanı fotokopisi (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD yetkilisi tarafından onaylanacaktır.), 2 adet diploma sureti (noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD yetkilisi tarafından onaylanacaktır.).

2 Adet Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), 2 Adet Adli sicil kaydı (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile e-Devlet adresinden alınacak, adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.),  6 adet fotoğraf,  varsa Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu`nun uygulanması açısından, herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna tabi olarak geçen hizmet cetveli isteniyor.

Eski hükümlü işçi alımı gerekli belgeler ve başvuru bilgileri için TIKLAYINIZ.
Engelli işçi alımı gerekli belgeler ve başvuru bilgileri için TIKLAYINIZ.

Kaynak : www.mymemur.com.tr

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.