Samsun’da tramvay kaza yaptı seferler durduSamsun’da tramvay kaza yaptı seferler durdu :Samsun’da bu sabah saatlerinde meydana gelen kazada tramvay, Denizevleri durağında bir araca çarptı. Kazanın ardından tramvay seferleri uzun süre durdu.

Samsun’un Denizevleri Mahallesi’nde bu sabah saatlerinde meydana gelen kazada tramvay bir araca çarptı. Kazanın ardından tramvay seferleri durdu.

Samsun’da bu sabah saat 08:45 sularında meydana gelen kaza büyük korku yaşattı. Şehir merkezinden OMÜ istikametine giden tramvay, Denizevleri durağına yanaştığı sırada bir aracın tramvay yoluna girmesi sonucu kaza yaptı. Araç sürücü yaşanan kazada hafif yaralanırken olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Kaynak : www.samsunhaber.com

Reklamlar2 Comments

  1. Biri polise valiliğe artık şikayet etmeli, ey savcılar yetkililer. Samsunda trenler aşırı hızlı gidiyor. ray istikametinde konulu hız tabelaları var trenler için . eğer trende yolculuk ediyorsanız sürücü kabindeki hız tabelasına bakın. direklerdeki limit hızdan 20 -30 km hızlı tren sürülüyor..

  2. Biri polise valiliğe artık şikayet etmeli, ey savcılar yetkililer. Samsunda trenler aşırı hızlı gidiyor. ray istikametinde konulu hız tabelaları var trenler için . eğer trende yolculuk ediyorsanız sürücü kabindeki hız tabelasına bakın. direklerdeki limit hızdan 20 -30 km hızlı tren sürülüyor

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.