Karadağ: Hızlı trenle ilgili ortak açıklama yapacağızAK Parti Çorum İl Başkanlığı tarafından İlçe Başkanları toplantısı düzenlendi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, hızlı trenle ilgili ortak bir açıklama yapacaklarını belirterek, “Çorum’un da içinde yer aldığı Kırıkkale-Samsun hattında hiçbir aksama yok. Proje ve çalışmalar aynen devam ediyor.” dedi.

‘PERFORMANS VE BAŞARI SIRALAMASINDA ÇORUM İKİNCİ OLDU’

Çorum İl Teşkilatının Performans ve Başarı sıralamasında Türkiye’de ikinci olduğunu da dile getiren Karadağ, açıklamasını şu sözlerle sürdürdü: “Hedefimiz ilk 10’da kalmak. Yerelde teşkilatlarımızla birlikte milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla, halkımızla iktidar partisinin en iyi şekilde yönetilmesini sağlamak ve Çorum’a gelecek olan hizmetlerde bir nebzede olsa katkı sağlamaktır.

AK Parti İl Başkanları toplantısında yerel medyanın güçlendirmesi konusu hakkında Başbakan Binali Yıldırım’a taleplerde bulunduk. Başbakan Yıldırım da Yerel Medyanın Güçlendirilmesi düzenlemesi için talimat verdi.

’25 ŞUBAT’TA İL KONGRELERİ BİTECEK’

Ağustos’un son 10 günü ilçelerdeki kongrelerimizi yapacağız. 25 Şubat 2018 tarihine kadar da il kongrelerimiz bitecek.

‘HIZLI TRENLE İLGİLİ ORTAK AÇIKLAMA YAPACAĞIZ’

Hızlı tren konusunda yaşanan bilgi kirliliğine dair soruyu da cevaplandıran Karadağ, “Ticaret ve Sanayi odası yöneticileri, milletvekilleri ve belediye başkanımızla yaptığımız sohbette Kırıkkale-Çorum-Samsun Hızlı Tren Hattı konusunda yaşanan kafa karışıklığını gidermek için ortak açıklama yapma kararı aldık. Çorum’un da içinde yer aldığı Kırıkkale-Samsun hattında hiçbir aksama yok. Proje ve çalışmalar aynen devam ediyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

Karadağ, İlçe Başkanlarıyla yaptığı toplantının ardından AK Parti İl Genel Meclisi Temmuz Ayı grup toplantısına katıldı.

Kaynak : www.corumhakimiyet.net

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.