Karaman lojistik merkezi ihalesi Ekim’de yapılacakTürkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), oldukça kapsamlı bir yapım ihalesi için düğmeye bastı. Karaman OSB’ye demiryolu bağlantısı yapımını içeren dev ihaleyle kentin cazibesi artırılacak.

Açık usulde gerçekleştirilecek olan “Karaman Lojistik Merkezi ve OSB Demiryolu Bağlantısı İnşaatı” ihalesi, İç Anadolu’nun önemli ticaret merkezlerinden Karaman’ı ihya edecek. Kısmi teklifin verilemeyeceği ihale, Karaman’ın lojistik kapasitesine ve OSB altyapısına yapacağı dopingle kentteki yatırım cazibesini yükseltecek. 3 Ekim 2017’de gerçekleştirilecek ihale için son teklif saat 10.00’a kadar verilebilecek.

600 GÜN
Ankara Altındağ’daki TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Konferans Salonu 1. Kat Talatpaşa Bulvarı No:3 06330 Gar adresinde düzenlenecek yapım ihalesi için TCDD İşletmesi Satınalma ve Stok Kontrol Dairesi Başkanlığı Merkez Yapım ve Bakım İhale Komisyonu Şube Müdürlüğüne teklifler verilecek. İhaleyi kazanan şirkete sözleşmenin imzalanmasını müteakiben 15 gün içerisinde yer teslimi yapılacak, firmanın ise işi 600 gün içerisinde teslim etmesi beklenecek.

ÜSTYAPIYA KAPSAMLI NEŞTER
Yapılacak iş kapsamında yaklaşık bin 500 metrekare olmak üzere 3 adet bina, paratoner imalatları ve elektrik üstyapı saha imalatları gerçekleştirilecek. Ayrıca yaklaşık 100 bin metrekare saha betonu, demiryolu bağlantı işleri, üstgeçit köprüsü ve tesis karayolu bağlantısı ile saha aydınlatma ve altyapı işleri de yapılmış olacak.

İhale ilanı için tıklayın

Kaynak : www.sanayigazetesi.com.tr

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 13/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Pts 13
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 18
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 19
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.