OSB’lerden İltisak Hattı HamlesiAfyonkarahisar, İscehisar ve İskenderun OSB’leri aynı gün ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. İltisak hattı yapımı kapsamında hizmet alım ihalesine çıkacak olan OSB’ler, bölgelerine cazibe katmış olacak.

BÖLGELERİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK

Ana hatlardan depo ve fabrika gibi tesislere çekilen demiryolu bağlantı hattı olarak tanımlanan iltisak hatları kapsamında düzenlenecek ihaleler için geriye sayım başladı. Sanayicilere sundukları hizmetleri bir adım öne taşıyacak olan OSB’ler, ayrı ayrı fakat aynı gün çıkacakları hizmet ve proje ihaleleriyle bölgelerinin çehresini değiştirecek. 1987’de ilk fabrikasını devreye alan Afyonkarahisar OSB, 41 firmasının 22’si üretimde olan İscehisar OSB ve 200 hektarı aşkın alanıyla kent sanayisini omuzlayan İskenderun OSB, bölgesinin ulaşım ve lojistik cazibesini yükseltecek ihale için “doğru kanı” arayacak.

48 KALEMLİK HİZMET

Açık usulde düzenlenecek olan İskenderun OSB İltisak Hattı Yapımına Yönelik Kesin Projelerin Hazırlanması Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri İşi ihalesinde 48 kalemlik hizmet alımı yapılacak. Sarıseki’de maksimum 180 günde verilecek olan mühendislik ve danışmanlık hizmeti ile ilgili ihale, Adana Seyhan’daki TCDD 6. Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu Kat:1 adresinde düzenlenecek.

1 SAAT ARAYLA

Afyonkarahisar OSB İltisak Hattının Bağlanması İçin Uygulama Projelerinin Hazırlanması Mühendislik ve Danışmanlık hizmet alımı açık usul ihalesi, OSB içerisindeki iltisak hattının bağlanması için Afyonkarahisar il sınırları içerisinde alınacak mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini kapsayacak. TCDD 7. Bölge Müdürlüğünde 5 Ekim 2017’de saat 14.30’da gerçekleşecek ihalede kazanan firma, hizmeti 120 gün içerisinde vermiş olacak. Yine kentteki İscehisar OSB de bölgesindeki iltisak hattının bağlanması için aynı hizmeti alacak. Bu hizmet için düzenlenecek ihale ise Afyonkarahisar OSB ihalesinin 1 saat ardından, 15.30’da katılımcılara açılacak.

İskenderun OSB İltisak Hattı İhalesi İçin Tıklayın

Afyonkarahisar-İscehisar OSB İltisak Hattı İhalesi İçin Tıklayın

Afyonkarahisar-İscehisar OSB İltisak Hattı İhalesi İçin Tıklayın

Kaynak : www.sanayigazetesi.com.tr

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.