Sivas ve Afyon YHT Projeleri 2019’da bitecekAK Parti Mamak İlçe Kongresi, Başbakan Binali Yıldırım ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in katılımıyla yapıldı. Başbakan Yıldırım, AK Parti 6. Mamak İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada, AK Parti hükümeti tarafından Başkent Ankara’ya yapılan yatırımları anlattı.

Başbakan Binali Yıldırım, Ankara’ya sadece merkezi hükümet olarak 60 milyar lira yatırım yaptıklarını belirterek, “Ankara’da şu anda devam eden projelerimizin değeri de 25 milyar lira. Dahası da gelecek” dedi.

Başbakan Yıldırım, AK Parti 6. Mamak İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada, AK Parti hükümeti tarafından Başkent Ankara’ya yapılan yatırımları anlattı.

Ankara’yı hızlı trenin başkenti yaptıklarını belirten Başbakan Yıldırım, Ankara-Sivas ve Ankara Afyon hızlı demiryolu hattının da 2019 yılında hizmete gireceğini söyledi.

Başbakan Binali Yıldırım, Ankara-Kırıkkale-Delice hattında da yeni bir otoyol yapıldığını kaydederek, “Bu millet için başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, bizler, bakanlarımız ve belediye başkanlarımız taş üstüne taş koymak için canla başla çalışıyoruz” diye konuştu.

Kaynak : Haberankara

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.