TCDD 700 Personel Alımı İlanı BekleniyorTCDD memur alımı ilanları bekleniyor. Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’ın açıkladığı TCDD 700 personel alımı için ilanların yayınlanması, adaylar tarafından heyecanla bekleniyor. Demiryolları kamu personeli alımı ne zaman olacak?

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) kamu personeli alımı için ilanlar bekleniyor. Ağustos ayında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından açıklanan personel alımı için hala ilan yayınlanmadı. Açıklamanın üzerinden geçen 2 aya yakın zamandır adaylar ilanları bekliyor.

6 Ağustos’ta TCDD 700 personel alımı açıklanmıştı
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 6 Ağustos 2017 tarihinde personel alımları hakkında konuşmuştu. PTT’ye 2500, Karayolları Genel Müdürlüğüne ise 640 personel alınacağını ifade eden Bakan Arslan, TCDD’ye 700 kamu personeli alınacağının da müjdesini vermişti. Bu açıklamanın üzerinden 2 aya yakın zaman geçmesine rağmen henüz ilanlar yayınlanmadı.

TCDD 700 personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak?
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’ın açıklamasından kısa süre PTT personel alımı için ilan yayınlanmıştı. Ancak Eylül sonlarına geldiğimiz bugünlerde KGM ve TCDD için ilanlar henüz yayınlanmadı. Bu nedenle başvuruların ne zaman başlayacağı bilinmiyor. Alımların mülakatla yapılmaması için de adayların talepleri bulunuyor. İlan yayınlandığı anda sizlerle paylaşacağız.

Kaynak : www.mymemur.com.tr

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.