TCDD Taşımacılık A.Ş Engelli Kamu Personeli Alımı Yapacak

Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Engelli Kamu Personeli Alımı YapacakDevlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş. engelli 2 işçi alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinde yayımlandı.


Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş.  tarafından yapılacak olan Konya Depo Müdürlüğüne mekaniker lokomotifçi olarak işe alınacak 2 engelli için alımı için başvurular 23 Ekim ile 24 Ekim 2017 tarihlerinde TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’na teslim etmeleri gerekiyor.

TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı tarafından sözlü sınavı yapılacak olan engelli işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacakları ve 4 ay süreyle denemeye tabi tutulacakları belirtildi.

Mekaniker lokomotifçi alım ilanına başvuracak adaylardan istenilen belgeler şu şekildedir:Yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde hareket eden lokomotif ve vagonların tamir ve bakım işlerinde en az 1 yıl tecrübeli olmak şartı aranmaktadır.

Adaylar çalışmalarını iş yerinden alacakları yazı ile belgeleyeceklerdir. İş yerinden almış oldukları yazıda hangi işte çalışmış olduğu, işyeri sigorta sicil numarası ve hangi tarihler arasında ne kadar çalıştığı belirtilecektir. Ayrıca, SGK hizmet dökümünü istenecektir.

Tecrübe şartı istenen taleplerimize başvuru yapan adaylar, bunu belgeleyemedikleri takdirde evrakları teslim alınmayarak haklarında tutanak düzenlenecek ve Türkiye İş Kurumuna gerekli şartları taşımadığı için başvurusunun kabul edilmediği bildirilecektir.

Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi,- TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) İlan metni için TIKLAYINIZ.

Kaynak : www.mymemur.com.tr


Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar