TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdür Yardımcılığına Çetin Altun AtandıTCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdür Yardımcılığına atanan Çetin Altun, 29 Eylül 2017 tarihinde göreve başladı.

27 Ocak 1970 Sivas Yıldızeli’nde doğan Altun, ilk, orta ve lise öğrenimini Sivas’ta, yükseköğrenimini Gazi Üniversitesi’nde tamamladı.

Daha önce Milli Eğitim Bakanlığı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Genel Müdürlüğünde çeşitli görevlerde bulunan Altun, 2013 yılından beri UDHB Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü Lojistik Dairesi Başkanı olarak görev yapıyordu.

Çetin Altun, evli ve iki çocuk babasıdır.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 20/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Cts 25
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

  1. sn Çetin altun’a başarılar dilerim.Kurum içinden genel müdür yardımcısı çıkmıyorsa ,kurumA DEĞER VERİLMİYOR DEMEKTİR

  2. kurumun tepesine geirilen kişiler nedense ismi duyulmamış ve tepeden inme geliyor.Kurumda çalışmamış usmanlaşmamış kişiler yerine dışarıdan yönetici tayin etmek kuruma vede ülkeye ihanettir..Esasen töneticiler de bir eğitim ve sınavdan geçmeli..Ayrıca 1-2 yıl sonra başarısızsa cezalandırmalı..kurum bir muhtarlık değildir.bilgi uyetenek tecrübe ve sadakat ister.kurumda genel müdür yardımcısı vb olacak gayretli insan yokmuş gibi davranmak kuruma saygısızlık çalışana değerr vermemektir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.