Başbakan Yıldırım, Dünya Şampiyonu Olan İETT Futbol Takımını Kabul Etti



Başbakan Binali Yıldırım, Milli Savunma Üniversitesi’ndeki akademik yıl açılış töreninden sonra dünya şampiyonu İETT Futbol Takımı’nı kabul etti.

Başbakan Binali Yıldırım, Milli Savunma Üniversitesi’ndeki (MSÜ) akademik yıl açılış töreninden sonra dünya şampiyonu İETT Futbol Takımı’nı kabul etti. Kabul sonrası Başbakan Yıldırım, şampiyon takımın futbolcuları ve yöneticilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir dönem kaptanlığını yaptığı İETT futbol takımı, 20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde 2017 Dünya Kurumsal Kupa Oyunları’nda (2017 World Corporate Cup Games) İngiltere’nin Everton kentinde 4. kez Dünya Şampiyonu oldu. Başbakan Binali Yıldırım da dün katıldığı Milli Savunma Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni sonrası futbolcular ve yöneticileri kabul ederek başarılarından dolayı tebrik etti. Kabule, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve İETT Genel Müdürü Arif Emecen ile Genel Müdür Yardımcısı Hasan Özçelik de katıldı. Başbakan Binali Yıldırım, kabul sonrası futbolcular ve yöneticilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleri



İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.