İhale İlanı : Çekici Satın AlınacaktırÇekici Satın Alınacaktır
T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) GENEL MÜDÜRLÜK

İzmir Limanına 10 adet 5’inci Teker Sistemli 4×4 Çekici alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2017/571793
1-İdarenin
a) Adresi : TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANAFARTALAR MAH. HİPODROM CAD. NO:3 ALTINDAĞ/ANKARA
b) Telefon ve faks numarası : 3123090515 – 3123115305
c) Elektronik Posta Adresi : malzeme@tcdd.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı :
10 Adet 5. Teker Sistemli 4×4 Çekici
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yeri : İzmir Liman İşletme Müdürlüğü
c) Teslim tarihi : Çekicilerin teslim süresi sözleşme imzalandıktan sonra (iş programının hazırlanıp onaylanma süreci dâhil) başlayacak olup 240 takvim günüdür. Yüklenici çekicilerin imalat programlarını sözleşme imzalandıktan sonra azami 15 takvim günü içerisinde hazırlayarak TCDD ye sunacak ve Program uygun ise TCDD 7 takvim günü içerisinde programı onaylayacaktır. İş programının reddedilmesi durumunda yeniden hazırlanacak iş programı için geçen sürelerde çekicilerin teslim süresine dâhildir. Yabancı isteklilerde gümrük işlemleri: (KDV hariç) gümrük vergisi dahil oluşacak tüm masraflar, vergi ,resim, harç, oluşması halinde Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu (KKDF) bedeli, ordino ve ardiye giderleri yükleniciye ait olmak üzere mal mukabili olarak Gümrük Müdürlüğünde İdare tarafından verilecek yetki belgesine istinaden, Yüklenicinin belirleyeceği Gümrük Müşavirliği tarafından gümrükleme işlemleri yapılacaktır.

3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANAFARTALAR MAH. HİPODROM CAD. NO:3 ALTINDAĞ/ANKARA
b) Tarihi ve saati : 12.12.2017 – 10:00

ihale-dökümanları

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.