TCDD 90 Memur Alacak!ÖSYM tarafından düzenlenecek olan KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme ataması ile TCDD ortaöğretim mezunu 90 memur alımı yapacak. Peki pozisyonlar nelerdir.

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan kamu kurumları yıl içerisinde düzenlenen merkezi yerleştirme ataması ile kurumlara yerleştirilmeye devam ediliyor. Buna göre 2017 yılının ikinci ve son ataması olan KPSS 2017/2 14 Kasım 2017 tarihi itibari ile yapılacak ve adaylar açılan kadrolara, pozisyonlara, elde ettiği Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)’ye göre müracaatlarını gerçekleştirecektir.

2017 yılının ikinci merkezi ataması 2017/2’de Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) kurumu da kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur ve personel alımı gerçekleştirecek. Buna göre İşin Olsa ekibi olarak ortaöğretim mezunları için tercih robotunu inceledik ve TCDD’nin 90 kişilik atama yapacağını öğrendik. Peki hangi pozisyonları için yapılacak ve detaylar nedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
TCDD KPSS 2017/2 merkezi atamalarını (DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ) ve (T.C.DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ) kurum isimleri ile gerçekleştirmektedir. Ortaöğretim mezunlarına özel olarak toplam 90 kişilik kadro ayrılmıştır. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

TEKNİSYEN, VAGON TEKNİSYENİ
Yukarıda verilmiş olan iki farklı kadro için TCDD memur alımı yapacak olup ortaöğretim mezunları için 90 kişilik personel atamasının yapılacağı görülmektedir. Adaylar müracaatlarını ÖSYM’nin resmi internet sitesinde yer almakta olan Aday İşlemleri Sistemi (AİS) aracılığı ile gerçekleştirecektir. Müracaatlar 14 Kasım 2017 tarihinde başlayacak ve 23 Kasımda sona erecektir.

Kaynak : www.isinolsa.com

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.