TCDD Genel Müdürlüğü Lise ve Lisans Mezunu 295 Daimi İşçi Alacak

T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından lise ve lisans mezunu 295 daimi işçi alımı yapılacağı ilan edildi.


T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından lise ve lisans mezunu 295 daimi işçi alımı yapılacağı ilan edildi. TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğüne bağlı işyerlerine belirsiz süreli (daimi) işçi statüsünde çalıştırılmak üzere lise ve lisans mezunu 295 kamu personeli alımı gerçekleştirilecek.

TCDD Genel Müdürlüğüne 50 mühendis, 117 tren teşkil işçisi ile 128 mekanik vasıta tesis cihaz ve vinç operatörü olmak üzere 295 daimi işçi alımı yapılacak. TCDD işyerlerine alınacak 295 sürekli işçi başvuruları 12 Aralık 2017 tarihinde başlayıp, 21 Aralık 2017 tarihinde sona erecek. Adaylar ilanların İŞKUR (Türkiye Çalışma ve İş Kurumu) tarafından yayınlanmasıyla birlikte başvurularını İŞKUR il müdürlüklerine yapabilecekler.

TCDD Genel Müdürlüğü 295 daimi işçi alımına başvuru yapabilmek için ilanda belirtilen mezuniyet şartlarını taşımak gerekiyor. TCDD mühendis alımı için ilanda belirtilen mühendislik bölümlerinden, tren teşkil işçisi ile mekanik vasıta tesis cihaz ve vinç operatörü alımı için de meslek liselerinin ilanda belirtilen bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. TCDD 295 daimi işçi alımı ilanı ve detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Kaynak : www.mymemur.com.tr


İlk yorum yapan olun

Yorumlar