İhale İlanı : Zacens Tipi Sarnıç Vagonu Şasi ve Gövde Üretimi ve Sertifikasyonu Satın Alınacaktır (TÜDEMSAŞ)Zacens Tipi Sarnıç Vagonu Şasi ve Gövde Üretimi ve Sertifikasyonu Satın Alınacaktır
TÜRKİYE DEMİRYOLU MAKİNALARI SANAYİİ A.Ş. (TÜDEMSAŞ)

TSI ŞARTLARINA UYGUN ZACENS TİPİ SARNIÇ VAGONU ŞASİ VE GÖVDE ÜRETİMİ VE SERTİFİKASYONU alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2018/69524
1-İdarenin
a) Adresi : KADI BURHANETTIN MAH. 58059 SİVAS MERKEZ/SİVAS
b) Telefon ve faks numarası : 3462251818/1299-1301 – 3462235051
c) Elektronik Posta Adresi : ihale@tudemsas.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı :
250 Adet TSI Şartlarına Uygun Zacens Tipi Sarnıç Vagonu Şasi ve Gövde Üretimi ve Sertifikasyonu
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yeri : TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü-SİVAS
c) Teslim tarihi : Satın Alma Şartnamesinde belirtildiği gibi TSI sertifikasyonu çerçevesinde gerekli işlemleri (kendi fabrikasının ve TÜDEMSAŞ’ın Kalite Yönetim Sisteminin işlerliği ve kendi üretim tesisleri ile TÜDEMSAŞ’ın üretim hatlarının uygunluğu açısından NoBo denetimi gibi) tamamlayan YÜKLENİCİ vagon şasilerinin üretimine sözleşmeyi müteakip en geç 270 gün sonra başlayacaktır. YÜKLENİCİ haftalık 6 adet (Haftanın bir kısmının resmi tatile denk gelmesi halinde günde 1 adet üzerinden hesaplanacaktır.) vagon şasi ve gövdesini üreterek TÜDEMSAŞ’a teslim edecektir. YÜKLENİCİ vagon şasi ve gövdelerini TÜDEMSAŞ’ın onayını alarak termin programında belirtilen sürelerden daha önce teslim edebilecektir.

3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü-SİVAS
b) Tarihi ve saati : 17.04.2018 – 14:00

ihale_dokumani_2018_69524

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Reklamlar