İhale İlanı : YHT Setine Bakım ve Onarım Hizmeti AlınacaktırYHT Setine Bakım ve Onarım Hizmeti Alınacaktır
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ

8 adet HT 65000 tipi YHT Setine uygulanacak R4 (16 m km) ve R8 (32 m km) revizyonları işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2018/139799
1-İdarenin
a) Adresi : ANAFARTALAR MAHALLESİ TALATPAŞA BULVARI 12 06050 GAR ALTINDAĞ/ANKARA
b) Telefon ve faks numarası : 3123090515/71319 – 3123091365
c) Elektronik Posta Adresi : satinalmadairesi@tcddtasimacilik.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu hizmetin
a) Niteliği, türü ve miktarı :
8 adet HT 65000 tipi YHT Setine uygulanacak R4 (1.600.000 km) ve R8 (3.200.000 km) revizyonları hizmet alımı işi.
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Yapılacağı yer : TCDD TAŞIMACILIK A.Ş. Bakım işlemi için aşağıdaki tesisleri YÜKLENİCİ ’ye ücretsiz olarak temin edecektir. Yüklenici Yüksek Hızlı Tren Setlerinin R4 ve R8 revizyonu için Ankara/Behiçbey Yüksek Hızlı Tren Deposunda gösterilen yeri ve/veya Etimesgut YHT Ana Bakım Onarım Atölyesinde gösterilen yeri ve/veya TCDD Taşımacılık A.Ş.’nin uygun gördüğü mevcut işyerlerini kullanacaktır. Ayrıca Teknik Bakım Standardına göre revizyonunun orijinal üreticisi tarafından yapılması gerektiği tarif edilen ekipmanlar üretici veya üretici tarafından yetkilendirilmiş işyerlerinde yapılabilir. Teklif sahipleri, teklif hazırlama aşamasında, TCDD TAŞIMACILIK A.Ş’den izin almak koşuluyla söz konusu hızlı tren setleri ile bakım yapılacak işyerlerini ve park sahalarını inceleyeceklerdir. Teklif sahipleri mevcut işyerlerini inceleyerek bu sözleşme kapsamında gerçekleştirilecek bakım hizmeti için ihtiyaç duyduğu ilave hususları teklifte detaylı olarak TCDD TAŞIMACILIK A.Ş’ ye sunacaktır.
c) Süresi : İşe başlama tarihinden itibaren 16(on altı) aydır

3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü, Anafartalar Mahallesi Hipodrom Caddesi No:3 Gar-ANKARA / TÜRKİYE
b) Tarihi ve saati : 03.05.2018 – 14:30

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Reklamlar