İzmir-Ödemiş Treni Aslanlar Hemzemin Geçidinde Araca Çarptı 3 YaralıAslanlar hemzemin geçidinde önceki gün saat 19:30’da İzmir-Ödemiş treni demiryoluna aniden çıkan araca çarptı. Aracın içindeki 3 kişi yaralandı

Aslanlar Mahallesi’ndeki hemzemin geçit tantan ve uyarıcı sistemin yapılmaması nedeniyle cana kast etmeye devam ediyor. Önceki gün saat 19:30’da İzmir-Ödemiş arasında sefer yapan banliyö treni, demir yoluna aniden çıkan 45 YA 6073 plakalı otomobile çarptı. Meydana gelen kazada sürücü de dahil olmak üzere otomobil içindeki 3 kişi yaralandı. Yaralılardan birini durumunun ağır olduğu bilgisine ulaşıldı.

ACIYA BİRLİKTE KATLANDILAR

Kaza sonrası durum sağlık ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen ambulans ile ağır yaralı olan kazazede hızla Torbalı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ambulansa kaldırılmayı bekleyen diğer iki arkadaş ise yerde yarı baygın şekilde yatarken çektikleri acıdan dolayı birbirlerinin elini sıkı sıkıya kavradı. Yaralıların çekmiş olduğu acıya bu şekilde dayanmaya çalışmaları çevredekilerin yüreğini burktu. İki arkadaş kısa sürede ambulans ile Torbalı Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

KAZALARIN ADRESİ OLDU

Aslanlar Mahallesi’ni Bayındır karayoluna bağlayan yol üzerindeki hemzemin geçitte tantan ve uyarıcı sistem olmaması nedeniyle daha öncesinde de birçok kez kaza meydana gelmişti. Kazalarda şans eseri ölen olmadı. Sürücülerin bir anlık dalgınlığının çok feci bir şekilde sonuçlandığı hemzemin geçide vatandaşlar tantan ve uyarıcı sistem yapılması için yetkililere ricada bulundu.

Kaynak : torbaliege.net

Reklamlar