İhale İlanı : Vagon Projesi Şasi Üretimi ve Sertifikasyonu Satın Alınacaktır (TÜDEMSAŞ)Vagon Projesi Şasi Üretimi ve Sertifikasyonu Satın Alınacaktır
TÜRKİYE DEMİRYOLU MAKİNALARI SANAYİİ A.Ş. (TÜDEMSAŞ)

TSI Şartlarına Uygun Sggrs Tipi Vagon Projesi Şasi Üretimi ve Sertifikasyonu alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2018/181398
1-İdarenin
a) Adresi : KADI BURHANETTIN MAH. 58059 SİVAS MERKEZ/SİVAS
b) Telefon ve faks numarası : 3462251818/1299-1300-01 – 3462235051
c) Elektronik Posta Adresi : ihale@tudemsas.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı :
500 Adet TSI Şartlarına Uygun Sggrs Tipi Vagon Projesi Şasi Üretimi ve Sertifikasyonu
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yeri : TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü-SİVAS
c) Teslim tarihi : Satın Alma Şartnamesinde belirtildiği şekilde; YÜKLENİCİ Proje İş Planında belirtilen, konsept tasarımdan sertifikasyonun tamamlanmasına kadar ki (sertifikasyon aşaması da dahil) tüm aşamaları sözleşmeyi müteakip en geç 330 gün içinde tamamlamış olacaktır. TSI sertifikasını tamamlayan YÜKLENİCİ vagon şasilerinin üretimine sözleşmeyi müteakip en geç 360 gün sonra başlayacaktır. YÜKLENİCİ haftalık 9 adet vagon şasi ve gövdesini üreterek TÜDEMSAŞ’a teslim edecektir. (Haftanın bir kısmının resmi tatile denk gelmesi halinde haftanın 6 iş günü olduğu değerlendirilip diğer günler için teslim edilecek vagon şasisi günde 1 adet olarak hesaplanacaktır.) YÜKLENİCİ Cumartesi gününe denk gelen teslimatı takip eden ilk iş gününde o günün teslimatı ile birlikte yapacaktır. YÜKLENİCİ vagon şasi ve gövdelerini TÜDEMSAŞ’ın onayını alarak termin programında belirtilen sürelerden daha önce teslim edebilecektir. YÜKLENİCİ tedariki kendisine ait olan malzeme ve parçaların tedarik süreçlerinde dikkatli ve duyarlı davranmak zorunda olup, TÜDEMSAŞ’ın vagon üretim programını aksatmayacak şekilde hareket edecektir.

3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü-SİVAS
b) Tarihi ve saati : 21.06.2018 – 14:00

ihale_dokumani_2018_181398

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.